KURUMSAL

HAKKIMIZDA

HMD Mühendislik ağır sanayi, mekanik mühendislik, tasarım, imalat ve bakım konularında uzmanlaşmış mühendis kadrosuyla 2011 yılında Ankara'da kurulmuştur.

2011 yılından itibaren Güneş Enerjisi Santrallerinin (GES) mekanik tasarımı, imalatı ve kurulumu konularında faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu kapsamda sahip olduğu tecrübeyi özgün tasarımlara aktararak imalatları kendi bünyesinde yapabilmek amacıyla gelişmiş otomasyon sistemlerine sahip Roll-Forming (açık profil) hattı kurmuş ve çelik imalatları kendi bünyesinde yapmaya başlamıştır.

HMD paslanmaz boru ve profil imalatları yapabilmek amacıyla gelişmiş otomasyon sistemlerine sahip tam otomatik kontüne üretim hatlarımızda paslanmaz Boru ve Profil imalatları kendi bünyemizde yapmaya başladık.Dünya geneline hitap eden geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile genel proses endüstrisi, hijyenik, endüstriyel ve enstrümantasyon sektörlerine hizmet vermekteyiz.

Dünya geneline hitap eden geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile genel proses endüstrisi, hijyenik, endüstriyel ve enstrümantasyon sektörlerine hizmet vermektedir.

VİZYON & MİSYONUMUZ

Ülkemize olan sevgimiz bütün çalışanlarımıza yansıtmak ve çalışanlarımızla birlikte ülkemizi geliştirme ve güzelleştirmek için adımlar atmak, dürüst, çağdaş, ileri görüşlü ve ülkemiz ile iç içe olan çalışanlarımızın güvenliğini ve mutluluğunu sağlamak ile uzun yıllar gösterdiğimiz özveri sayesinde elde ettiğimiz müşteri memnuniyetimizi sürdürmek en önemli ilkelerimizdir.

Adım attığımız her işte ve sürdürdüğümüz tüm faaliyetlerimizde, emniyet, etkinlik ve ekonomiklik prensiplerimizden asla ödün vermeden müşterilerimizin taleplerini en üst seviyede karşılayan hizmetleri sunmak en büyük uğraşımızdır. Katılımcılık, çağdaş teknoloji, eğitim, modern bir yönetim ve sürekli iyileştirme uğraşılarımızda kullandığımız vazgeçilmez araçlarımızdır.

Tamamen yerli sermayeli bir özel kuruluş olan HMD PASLANMAZ, yatırımları, teknolojisi, insan gücü ve pazar payı ile sektörde lider olma hedefinde hızla ilerlemektedir.